Recyklační stroje


Zpracování papírenského odpadu | PANIZZOLO RECYCLING SYSTEMS

Navrhujeme udržitelné technologické řešení pro kovové odpady a sekundární suroviny.

Recyklační linky Panizzolo

Recyklace kovového odpadu má přímý vliv na bezpečnější životní prostřední a je dnes podporovaným politickým tématem a průmyslovým směrem nejen lokální samosprávou, ale i celou Evropskou unií. Omezování skládkování vede k většímu zaměření firem a samospráv na recyklování – využití druhotných surovin, a proto se objemná likvidace odpadu stala novou obchodní příležitostí. Optimalizace procesu recyklace se stala předmětem technologického pokroku a mechanizace procesu. Zařízení na recyklaci kovového odpadu Panizzolo Recycling jsou špičková recyklační řešení. Námi navržené stroje a linky pro regeneraci kovů umožňují maximalizovat návratnost investic.

 

Zpracování papírenského odpadu

Papírenský odpad ze zbytků výroby byl vždy těžkopádný a těžko zpracovatelný odpad. Pro zpracování tohoto odpadu byly navrženy nové technologie, aby se maximalizovalo oddělení kovových částí od inertního odpadu, který lze posléze odeslat do zařízení na využití energie (elektráren, tepláren a cementáren).

Papírenský odpad je netříděná směs, který je výsledkem recyklace papíru a lepenky. Papírny, které získávají celulózu ze tříděného odpadu, produkují značné množství tohoto materiálu, který se projevuje jako beztvará hmota plastů, dřeva, zbytků papíru, kovových materiálů, štěrku a skleněných fragmentů. Až donedávna proces recyklace ve skutečnosti neumožňoval skutečné využití papírenské buničiny, a proto byl tento druh odpadu vždy ukládán s velkými náklady na skládky.

V posledních letech však byla vyvinuta nová recyklační řešení, která pomohou dále třídit jednotlivé zbytkové komponenty a výrazně snižovat výslednou velikost a objem odpadu. Dnes lze zpracování buničiny a kovových granulí optimalizovat díky zařízením na zpracování papírenského odpadu, jeho drcení a třídění recyklovatelných materiálů. Ačkoliv nejsou na trhu zcela udržitelné průmyslové technologie, tento náš vylepšený proces třídění papírenského odpadu umožňuje jeho další uvedení na trh jako palivo pro zařízení na výrobu energie. Tím se z odpadu získá další energie a zároveň se tak minimalizuje skutečný odpad z primární výroby papíru.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

 

Získávání druhotných surovin

Díky novým automatizovaným průmyslovým procesům mohou autovrakoviště, šrotiště, karosárny, železářské a ocelářské společnosti a kovo-zpracující firmy využívat vysoce účinné recyklační systémy pro zpracování elektromotorů, zpracování chmýří a jiných automobilových dílů.
Výstupní kovové granule spadají do parametrů druhotných surovin stanovených Evropskou unií (nařízení EU 333/2011 – nařízení EU 715/2013). Hliník, měď a ocel jsou separovány bez jakýchkoli ztrát v inertních materiálech.

Panizzolo software

Stroje Panizzolo obsahují kontrolní software, který řídí správnou kvalitu procesu. Software je navržen techniky Panizzolo, je snadný a uživatelsky přívětivý pro obsluhu, aby mohla řídit výrobu v reálném čase. Zpracování materiálu je vždy optimalizováno.
V případě potřeby může být poskytnuta podpora s pomocí vzdáleného připojení techniků ke stroji.

Modulární systém

Zařízení a stroje Panizzolo jsou navrženy jako modulární, aby se urychlila instalaci upgradů a vylepšení jako jsou separační systémy, zvukotěsné kabiny, zařízení na odsávání prachu, dopravní pásy a další.

 

Videoukázka

 

Doporučené stroje

 

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku