Recyklační stroje


Skladovací systémy / sila

Skladovací systémy, sila a zásobníky pro různé druhy materiálů a různé typy uskladnění.
Skladovací FS zásobník umožňuje skladování listových materiálů. Je vybaven interním pohybovým ústrojím, které zabraňuje aglomeraci materiálu. Ve spodní části je rotační ventil s regulací otáček, který dávkuje materiál do ventilátoru (pneumatická doprava). V horní části je připevněn vykládací cyklón se systémem rekuperace prachu.

Skladovací HSF zásobník umožňuje skladování plastových vláken a nekonečných vláken. Je vybaven třístupňovým vnitřním pohybovým aparátem, který zabraňuje hromadění materiálu a usnadňuje plnění dvou extrakčních šneků. V horní části je připevněn vykládací cyklón se systémem rekuperace prachu.

Skladovací zásobníky SO4 řady byly navrženy tak, aby bylo možné snadno ukládat a extrahovat suché folie s vysokým podílem vlhkosti (až do 20% hmotnosti). Operační systém vyžaduje použití 4 šneků (dva pravotočivé a dva levotočivé) na spodní straně zásobníku, obsluhované 4 motory s měničem.

Skladovací PS zásobníky jsou vhodné pro sběr granulí pocházejících z regranulačních systémů. Ty jsou umístěny na vhodných strukturách a jsou vybaveny háčky pro použití velkých pytlů / big bagů. Poklop zásobníků lze otevřít ručně nebo pneumaticky.

Série VM vertikálních silážních míchaček jsou vhodné pro plastové pelety (práškové nebo zhuštěné). Stroj se skládá z válcové nádrže s kuželovou základnou, ve které působí vertikální šnek ve válci. Šnek, poháněný elektromotorem, za stálého míchání materiálu, jej transportuje od spodní k horní části nádrže. Silo může být naplněno prostřednictvím násypky připojené k spodní části stroje, nebo přes cyklon namontovaný na horním krytu sila. Vyprazdňování dochází přes trubku umístěnou v kuželové nádobě ovládáné ručním ventil. Míchač je vybaven kontrolními dvířky, bezpečnostním spínačem a elektrickým panelem.

– Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

tab-ing2

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku