Recyklační stroje


Zig-Zag systém

Separační systémy

Separační systémy Panizzolo

Separační systémy jsou navrhovány pro perfektní a efektivní separaci materiálu, a tak přidávají hodnotu kovovému odpadu při procesu zpracování kovů.

 

Denzimetrické Zig-Zag separátory

Denzimetrické Zig-Zag separátory Panizzolo fungují prostřednictvím jednoduchého procesu pádu materiálu a proudů vzduchu, což umožňuje oddělení lehkých materiálů od kovů, těžkých a dalších materiálů.

Linky složené ze separačních Zig-Zag systémů mohou být využívány při čištění kovového odpadu a separování látek jako papír, folie, zbytky organických elementů a jídla od těžkých materiálů.
Jsou navrženy jako stacionární nebo mobilní zařízení.

 

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Model ZZ 5000 ZZ 7500 ZZ 10000
Hmotnost 1460 kg 1660 kg 2610 kg
Výkon motoru 9 kW 13 kW 22 kW

 

Panizzolo software

Vysoká kvalita všech procesů separace Panizzolo je zaručena řídicím softwarem, který je na míru navržen techniky Panizzolo. Software je uživatelsky přívětivý a hodí se skvěle pro řízení výroby v reálném čase.
Zpracování materiálu je vždy optimalizováno softwarem. V případě potřeby může být také proces zpracování upraven pomocí vzdáleného připojení.

 

Modulární systém

Zařízení a stroje Panizzolo jsou navrženy jako modulární, aby se urychlila instalaci upgradů a vylepšení jako jsou separační systémy, zvukotěsné kabiny, zařízení na odsávání prachu, dopravní pásy a další.

 

Ke stažení

 1. Brožura separačních systémů (EN)

 

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku