Recyklační stroje


Nožové lisy na palivový odpad

 

Imabe Iberica – desetiletí zkušeností se španělskými základy

Imabe mají více než 40 let výrobních zkušeností, jsou hrdými majiteli akreditace ISO 9001 a certifikace CE. Imabe již navrhla, vyvinula a vyrobila širokou škálu zařízení pro řadu aplikací do průmyslové recyklace. A to vše vzešlo z hlavního štábu poblíž Madridu ve Španělsku.

Firma se specializuje na balíkovací a briketovací lisy, drtiče a dopravníky. Firma naslouchá svým klientům a je schopna poskytnout řešení na klíč podle vašich potřeb. Dále umožňuje přijímat vzorky suroviny za účelem testování na přístrojích.

Mezi zajímavá zařízení patří například plně automatické kanálové lisy, dvouberanové lisy s automatickým ovazem, lisy automoblů, nůžkové lisy a lisy na kov s jedním, dvěma nebo třemi berany.

 

Nožový balíkovací lis PX-200

Filosofií Imabe Iberica je kontinuální inovace a zlepšová všech svých produktových řad. Snažíme se výrobky navrhovat tak, aby našim zákazníkům přinášely přidanou hodnotu ve formě snižování provozních nákladů, prodloužení životnosti a produktivity. To nás vedlo k vývoji nového nožového balíkovacího lisu PX-200.

Nový nožový balíkovací lis Imabe PX-200 se stane standardem v průmyslu zařízení na kompaktování objemu. PX-200 je schopen nahradit primární proces drcení a přípravy RDF – odpadu použitelného pro palivové využití. Lis PX-200 snižuje výrazně energetickou spotřebu ve srovnání s primárními drtiči a zároveň šetří finance při životnosti řezných nástrojů oproti drtiči.

Konstrukce tohoto zařízení umožňuje provoz plynule bez jakéhokoliv zastavení. PX-200 je schopen řezat (a lisovat) všechny „podivné“ a „nepatřičné“ materiály (velké kusy oceli, skály, atd), které mohou za normálních okolností poškodit jakýkoliv drtič. Vzhledem k naší nožové technologii namísto drcení materiálu, nože netrpí ve srovnání s technologií drtičů a tím je zabráněno rizikům jako poničení nebo zničení stroje typu drtiče.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Ke stažení

 1. Prezentace řešení nakládání s odpady od Imabe Iberica

 

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku