Recyklační stroje


Recyklace hliníku | PANIZZOLO RECYCLING SYSTEMS

Navrhujeme udržitelné technologické řešení pro kovové odpady a sekundární suroviny.

Recyklační linky Panizzolo

Recyklace kovového odpadu má přímý vliv na bezpečnější životní prostřední a je dnes podporovaným politickým tématem a průmyslovým směrem nejen lokální samosprávou, ale i celou Evropskou unií. Omezování skládkování vede k většímu zaměření firem a samospráv na recyklování – využití druhotných surovin, a proto se objemná likvidace odpadu stala novou obchodní příležitostí. Optimalizace procesu recyklace se stala předmětem technologického pokroku a mechanizace procesu. Zařízení na recyklaci kovového odpadu Panizzolo Recycling jsou špičková recyklační řešení. Námi navržené stroje a linky pro regeneraci kovů umožňují maximalizovat návratnost investic.

 

Recyklační linky na hliník

Zpracování šrotu a objemného odpadu se stalo novou formou investice. Linky Panizzolo pro zpracování hliníku zajišťují vysokou produktivitu a výkon při likvidaci kovového odpadu. Linky Panizzolo Vám pomohou zase o krůček více vyčistit životní prostředí a zároveň uchrání nerostné bohatství svým zaměřením na navrácení recyklovaného odpadu na trh.

Díky novým technologiím pro likvidaci objemného odpadu a vysoké úrovni účinnosti našich recyklačních zařízení lze snížit náklady na separaci kovového odpadu a optimalizovat proces následného využití. Při recyklaci hliníku stroji Panizzolo je výrazně zjednodušena údržba a celkový provoz linek. Každá součást stroje (včetně software pro dálkové ovládání) jsou navrženy pro optimalizaci správy, maximalizaci ziskovosti a snížení prostojů.

Naše systémy recyklace hliníku na klíč jsou modulární a přizpůsobitelné. Výsledný proces recyklace hliníku z kovového odpadu byl podrobně analyzován, aby se zabránilo opakovanému přenosu materiálu z jednoho závodu do druhého. Flexibilita je klíčem k zefektivnění času, nákladů a ziskovosti Vaší investice a získání velmi kvalitních hliníkových granulí.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

 

Získávání druhotných surovin

Oddělení kovových materiálů získaných předchozím rozbrušováním je klíčovým krokem cyklu zpracování. Speciální magnetické a nemagnetické třídicí systémy třídí hliník od ostatních kovů získaných z plastů a inertních materiálů. Na konci procesu recyklace hliníku z kovového šrotu může být na trh znovu uveden materiál nejvyšší kvality.

Panizzolo software

Stroje Panizzolo obsahují kontrolní software, který řídí správnou kvalitu procesu. Software je navržen techniky Panizzolo, je snadný a uživatelsky přívětivý pro obsluhu, aby mohla řídit výrobu v reálném čase. Zpracování materiálu je vždy optimalizováno.
V případě potřeby může být poskytnuta podpora s pomocí vzdáleného připojení techniků ke stroji.

Modulární systém

Zařízení a stroje Panizzolo jsou navrženy jako modulární, aby se urychlila instalaci upgradů a vylepšení jako jsou separační systémy, zvukotěsné kabiny, zařízení na odsávání prachu, dopravní pásy a další.

 

Videoukázka

 

Doporučené stroje

 

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku