Recyklační stroje


Recyklace elektromotorů | PANIZZOLO RECYCLING SYSTEMS

Navrhujeme udržitelné technologické řešení pro kovové odpady a sekundární suroviny.

Recyklační linky Panizzolo

Recyklace kovového odpadu má přímý vliv na bezpečnější životní prostřední a je dnes podporovaným politickým tématem a průmyslovým směrem nejen lokální samosprávou, ale i celou Evropskou unií. Omezování skládkování vede k většímu zaměření firem a samospráv na recyklování – využití druhotných surovin, a proto se objemná likvidace odpadu stala novou obchodní příležitostí. Optimalizace procesu recyklace se stala předmětem technologického pokroku a mechanizace procesu. Zařízení na recyklaci kovového odpadu Panizzolo Recycling jsou špičková recyklační řešení. Námi navržené stroje a linky pro regeneraci kovů umožňují maximalizovat návratnost investic.

 

Recyklační linky pro elektromotory

Recyklační linky na zpracování elektrických motorů Panizzolo jsou vyspělá a plně mechanizovaná průmyslová recyklační řešení. Optimalizujeme procesy, abychom maximalizovali ziskovost!

Mechanizace výrobního procesu je charakteristickým znakem efektivního zpracování elektromotoru. Mechanické zpracování použité ve všech různých fázích recyklace umožňuje optimalizovat výrobní proces z hlediska času, nákladů a výsledků. Zásadní význam mají také otázky související se spolehlivostí linek na zpracování elektrických motorů a dodržováním bezpečnostních kritérií vyžadovaných současnými předpisy.

Linky Panizzolo jsou navrženy tak, aby zajišťovaly vysoké standardy z hlediska spolehlivosti a dlouhodobé produktivity.Společnost Panizzolo Recycling vyvíjí pokročilé a zákaznicky přizpůsobitelné recyklační systémy skládající se z mlýnů na elektrické motory a systémů na třídění odpadu. Stroje na drcení motorů jsou navrženy tak, aby byly flexibilní při zpracování elektrických motorů různých velikostí. Vynikajících výnosů lze skutečně dosáhnout, jak recyklací malých a středních průmyslových motorů, tak i smíšených motorů (z elektrických motorů vozidel nebo elektro-zařízení).

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

Získávání druhotných surovin

Získávání druhotných surovin se provádí drcením objemného odpadu a tříděním železných materiálů od neželezných. Výkonnost recyklačních strojů a hodinová produkce závisí na velikosti a druhu zpracovávaného odpadu. Velikost výstupních materiálů může být upravena a optimalizována díky speciálním vibračním a rotačním sítům. Naše recyklační linky jsou speciálně navrženy, aby maximalizovaly a zhodnocovaly návratnost mědi, hliníku a železa. Největší výhody strojů Panizzolo Recycling jsou následující:

 • Maximalizovaná ziskovost s ohledem na kvalitu výstupních materiálů
 • Úspory časů a nákladů,
 • Jednoduchost obsluhy stroje
 • Možnost efektivního zpracování různých druhů kovového odpadu
 • Flexibilita a modularita recyklační linky a kombinování s dalšími doplňky z dílny Panizzolo.
 • Softwaru pro dálkové ovládání a správu
Panizzolo software

Stroje Flex Mobile obsahují kontrolní software, který řídí správnou kvalitu procesu. Software je navržen techniky Panizzolo, je snadný a uživatelsky přívětivý pro obsluhu, aby mohla řídit výrobu v reálném čase. Zpracování materiálu je vždy optimalizováno.
V případě potřeby může být poskytnuta podpora s pomocí vzdáleného připojení techniků ke stroji.

Modulární systém

Zařízení a stroje Panizzolo jsou navrženy jako modulární, aby se urychlila instalaci upgradů a vylepšení jako jsou separační systémy, zvukotěsné kabiny, zařízení na odsávání prachu, dopravní pásy a další.

 

Videoukázka

 

Doporučené stroje

 

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

     Zpět na nabídku