Recyklační stroje


Nůžky typu Aligátor

Imabe Iberica – desetiletí zkušeností se španělskými základy

Imabe mají více než 40 let výrobních zkušeností, jsou hrdými majiteli akreditace ISO 9001 a certifikace CE. Imabe již navrhla, vyvinula a vyrobila širokou škálu zařízení pro řadu aplikací do průmyslové recyklace. A to vše vzešlo z hlavního štábu poblíž Madridu ve Španělsku.

Firma se specializuje na balíkovací a briketovací lisy, drtiče a dopravníky. Firma naslouchá svým klientům a je schopna poskytnout řešení na klíč podle vašich potřeb. Dále umožňuje přijímat vzorky suroviny za účelem testování na přístrojích.

Mezi zajímavá zařízení patří například plně automatické kanálové lisy, dvouberanové lisy s automatickým ovazem, lisy automoblů, nůžkové lisy a lisy na kov s jedním, dvěma nebo třemi berany.

 

Nůžky typu Aligátor T300

Imabe Aligátorové nůžky jsou známy na trhu, jako robustní zařízení vysoké odolnosti, se střihovou sílou až do 300 tun, vhodné pro malé / střední šrotoviště a vrakoviště.

Výkon těchto nůžek se zlepšil díky svému ovládacímu pedálu, který umožňuje spuštění / zastavení zařízení. Zařízení také obsahuje speciální podavací a přidržovací systém, který uchovává a přidržuje materiál po dokončení střihací operace.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Videoukázka

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku