Recyklační stroje


Lisy na kovový šrot se dvěma berany

Imabe Iberica – desetiletí zkušeností se španělskými základy

Imabe mají více než 40 let výrobních zkušeností, jsou hrdými majiteli akreditace ISO 9001 a certifikace CE. Imabe již navrhla, vyvinula a vyrobila širokou škálu zařízení pro řadu aplikací do průmyslové recyklace. A to vše vzešlo z hlavního štábu poblíž Madridu ve Španělsku.

Firma se specializuje na balíkovací a briketovací lisy, drtiče a dopravníky. Firma naslouchá svým klientům a je schopna poskytnout řešení na klíč podle vašich potřeb. Dále umožňuje přijímat vzorky suroviny za účelem testování na přístrojích.

Mezi zajímavá zařízení patří například plně automatické kanálové lisy, dvouberanové lisy s automatickým ovazem, lisy automoblů, nůžkové lisy a lisy na kov s jedním, dvěma nebo třemi berany.

 

Lisy se dvěma berany

Aplikaci víceúčelového lisování bylo vždy hlavním cílem dvouberanových lisů pro zpracování kovového šrotu.

Ale časy se mění a staromódní, typicky pomalé lisy se dvěma berany mohou teď zákazníci nalézt s efektivním lisovacím systémem Imabe, který zvládne velké objemy a který je schopen zpracovat všechny typy neželezných kovů, plastů, ocelových plechovek, izolovaných vodičů, lišt atd.

Díky vysoce vyvinutému hydraulickému systému Imabe se dvěma berany je lisovací cyklus zařízení nejúčinnější pro zpracování široké škály materiál do ještě hutnějších a těžších balíků.
Výrobní odvětví nemůže fungovat stejně jako před lety, ceny komodit v těchto dnech generují malý zisk, takže provozní náklady spojené s energiemi se dnes dostávají do popředí. To je rozdíl v našich strojích, kde stále nalézají místo naše inovativní konstrukční prvky, které tyto energie šetří a zlepšují tak efektivitu a profit výroby/recyklace.
Zkuste si analyzovat porovnání nákladů energií za rok u svých starých typů lisů oproti lisům Imabe s dvěma berany. Na rozdíly se taktéž můžete zeptat svého souseda s jeho typicky starými stroji.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Ke stažení

 1. Brožura lisů na kovový šrot

 

Videoukázka

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku