Recyklační stroje


Lisy na automobily

Imabe Iberica – desetiletí zkušeností se španělskými základy

Imabe mají více než 40 let výrobních zkušeností, jsou hrdými majiteli akreditace ISO 9001 a certifikace CE. Imabe již navrhla, vyvinula a vyrobila širokou škálu zařízení pro řadu aplikací do průmyslové recyklace. A to vše vzešlo z hlavního štábu poblíž Madridu ve Španělsku.

Firma se specializuje na balíkovací a briketovací lisy, drtiče a dopravníky. Firma naslouchá svým klientům a je schopna poskytnout řešení na klíč podle vašich potřeb. Dále umožňuje přijímat vzorky suroviny za účelem testování na přístrojích.

Mezi zajímavá zařízení patří například plně automatické kanálové lisy, dvouberanové lisy s automatickým ovazem, lisy automoblů, nůžkové lisy a lisy na kov s jedním, dvěma nebo třemi berany.

 

Lisy na automobily

Obrovské rozměry lisovacích a předlisovacích komor pohltí, jak lehký a objemný šrot, tak i celé automobily (s ukončenou životností). Lisy disponují také se dvěma předlisovávacími klapkami a dvěma silnými lisovacími berany.
Lisovány mohou být celé automobily bez nutnosti odstrojení, tzn i s motorem, pneumatikami a příslušenstvím. Veškeré vnitřní prostory lisu jsou designovány s vyztužením a proti opotřebení jsou pokryté ocelovými výměnnými pláty.
Pro získání maximální hustoty výsledného balíku šrotu jsou použity dva výkonné lisovací berany. Stroj je vymyšlen tak, aby síly vznikající při lisování co nejméně zatěžovaly hlavní rám, což následně vede ke zvýšení životnosti stroje.

Stroje jsou k dispozici v několika modelech s různými výslednými velikostmi balíků a rozměry lisovací komory. Lze také vybírat ze stacionárních a mobilních verzí.
Mobilní jednotky mohou být vybaveny hydraulickým jeřábem pro nakládání / vykládání šrotu a ergonomickou kabinou operátora pro ovládání lisu a jeřábu.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Parametry

Parametry zařízení lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům:

 • velikost výsledného balíku
 • rozměry lisovací komory
 • stacionární nebo mobilní varianta

 

Ke stažení

 1. Brožura lisů na automobily (ES)

 

Videoukázka

Videoukázka mobilního lisu automobilů CH5000-M

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku