Recyklační stroje


Briketovací lisy

Imabe Iberica – desetiletí zkušeností se španělskými základy

Imabe mají více než 40 let výrobních zkušeností, jsou hrdými majiteli akreditace ISO 9001 a certifikace CE. Imabe již navrhla, vyvinula a vyrobila širokou škálu zařízení pro řadu aplikací do průmyslové recyklace. A to vše vzešlo z hlavního štábu poblíž Madridu ve Španělsku.

Firma se specializuje na balíkovací a briketovací lisy, drtiče a dopravníky. Firma naslouchá svým klientům a je schopna poskytnout řešení na klíč podle vašich potřeb. Dále umožňuje přijímat vzorky suroviny za účelem testování na přístrojích.

Mezi zajímavá zařízení patří například plně automatické kanálové lisy, dvouberanové lisy s automatickým ovazem, lisy automoblů, nůžkové lisy a lisy na kov s jedním, dvěma nebo třemi berany.

 

Briketovací lisy

Briketovací lis Imabe nabízí novou technologii uzavřeného skříňového systému, pro výrobu lisovaných briket kosočtverečného (šestiúhelníkového) tvaru.
Lisem lze zpracovávat a recyklovat různé typy materiálů jako:

 • kovy a kovové materiály (ocelové nebo hliníkové hobliny, odštěpky odboček, atd), které mohou být nadále recyklovány např. ve slévárnách a hutích
 • rostlinné a dřevité materiály (dřevní štěpky, organické frakce, biomasa, atd), které mohou být rovněž opětovně použity jako alternativa palivo

Briketovací lis Imabe je tvořen dvěma hlavními montovanými bloky, které jsou proti sobě postaveny v úhlu 90°, proto stroj vypadá jako písmeno T nebo L.
Stroj je navržen z laminovaným ocelových plechů a profilů tak, aby vydržel kompresní proces všech různých materiálů, na úrovni tlaku až 14.000 psi.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Ke stažení

 1. Brožura briketovacích lisů

 

Videoukázka

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku