Recyklační stroje


Zpracování litiny ArnoBreak C

Drtič litiny

ATM Recyclingsystems – Recyklace kovového šrotu

ATM je zkratka pro Arnoldovy Technologie pro Metalrecycling (recyklaci kovů). Tato rakouská firma stojí na základech svých více než 80ti let zkušeností a je předním členem ASCO Group. Firma ATM řídí, sestavuje, plánuje, vyrábí a poskytuje systémy a služby v odvětví zpracování, třídění, recyklace a zhodnocení kovů a druhotných surovin.
Základem integrovaných řešení ATM jsou technické znalosti, které ATM zaručují vedoucí postavení na trhu, dále in-house-výroba recyklačních strojů a celosvětová podpora servisu a náhradních dílů.
Posláním ATM je spolupracovat se zákazníkem jako s rovnoceným a dlouhodobým partnerem. Dodávat na trh nejlepší technologii a servisní řešení, kterým přispěje k úspěchu svých partnerů v jejich oblastech působení.
ATM vyrábí vysokotlaké balíkovcí a briketovací lisy na šrot, nůžky a nožové drtiče, drtiče a veškeré další stroje a zařízení pro odvětví recyklace kovů.
ATM dodává stroje do 5 kontimentů a na svém kontě má již přes 1000 instalací svých strojů, recyklačního vybavení a recyklační linek.

Zpracování litiny ArnoBreak C

Drtiče litiny jsou k dispozici ve dvou různých velikostech pro efektivní zpracování krytů převodovek, bloků motorů a dalšího litinového šrotu. ArnoBreak C 400 se používá hlavně pro drcení lehkého šrotu.

Pohyb ve smyku a vroubkované drtící paže dohromady vytváří energetické a vysoce silné drcení, které produkuje optimální velikost částic pro další procesy, např. tavbu. Na rozdíl od obráběcích procesů funguje proces drcení/lámání bez opotřebení nástrojů.

 

– Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

Ke stažení

 1. Brožura/technické údaje lisů (CZE)
 2. Brožura/technické údaje lisů (ENG)

Videoukázka

ArnoBreak R

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku