Recyklační stroje


ATM – Zpracování šrotu (do znovuvyužitelných briket)

Z druhotného surového materiálu do využitelných briket.

ATM Recyclingsystems – Recyklace kovového šrotu

ATM je zkratka pro Arnoldovy Technologie pro Metalrecycling (recyklaci kovů). Tato rakouská firma stojí na základech svých více než 80ti let zkušeností a je předním členem ASCO Group. Firma ATM řídí, sestavuje, plánuje, vyrábí a poskytuje systémy a služby v odvětví zpracování, třídění, recyklace a zhodnocení kovů a druhotných surovin.
Základem integrovaných řešení ATM jsou technické znalosti, které ATM zaručují vedoucí postavení na trhu, dále in-house-výroba recyklačních strojů a celosvětová podpora servisu a náhradních dílů.
Posláním ATM je spolupracovat se zákazníkem jako s rovnoceným a dlouhodobým partnerem. Dodávat na trh nejlepší technologii a servisní řešení, kterým přispěje k úspěchu svých partnerů v jejich oblastech působení.
ATM vyrábí vysokotlaké balíkovcí a briketovací lisy na šrot, nůžky a nožové drtiče, drtiče a veškeré další stroje a zařízení pro odvětví recyklace kovů.
ATM dodává stroje do 5 kontimentů a na svém kontě má již přes 1000 instalací svých strojů, recyklačního vybavení a recyklační linek.

ATM – Zpracování šrotu (do znovuvyužitelných briket)

 

 

– Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

 

Funkce

 • Vyklápěcí vážní systém
  Pro zaručení řízeného plnění lisovací komory je použit vážní systém pro převažování vstupního materiálu.
 • Plnění linky šrotem s nouzovým vysypáním
  Plnění linky šrotem směrem k lisu se provádí pomocí dopravníků. V případě servisních prací na lisu lze šrot přesměrovat na nouzové vysypávací hřídele.
 • Závěsné dopravníky
  U zařízení v provozu jsou použity velmi robustní závěsné deskové dopravníky pro přepravu materiálu a balíků. Zvláštní pozornost je věnována měkkému a cílenému přenosu balíků po různých stupních linky.
 • Vozík na balíky
  Pokud vyžadujete jemný přenos balíků, lze dodat pro tyto účely speciálně vyvinuté vozíky firmou ATM.
 • Manipulátor
  Pro další transport k uživateli lze balíky vkládat do různých kontejnerů nebo železniční nákladní vozů. Pro manipulaci lze použít vozíky na balíky nebo manipulátory od ATM.
 • Požadavky zákazníků a investorů
  ATM jako hlavní poskytovatel systémových řešení v oblasti recyklace kovů nabízí na míru šitá řešení pro Vaše konkrétní požadavky.
  Lze také provést zkoušky Vašeho materiálu a Vašich přání na základě konkrétních potřeb.

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku