Recyklační stroje


Hydraulické nůžky ArnoCut

Lis pro lisování a / nebo briketování všech druhů třísek.

ATM Recyclingsystems – Recyklace kovového šrotu

ATM je zkratka pro Arnoldovy Technologie pro Metalrecycling (recyklaci kovů). Tato rakouská firma stojí na základech svých více než 80ti let zkušeností a je předním členem ASCO Group. Firma ATM řídí, sestavuje, plánuje, vyrábí a poskytuje systémy a služby v odvětví zpracování, třídění, recyklace a zhodnocení kovů a druhotných surovin.
Základem integrovaných řešení ATM jsou technické znalosti, které ATM zaručují vedoucí postavení na trhu, dále in-house-výroba recyklačních strojů a celosvětová podpora servisu a náhradních dílů.
Posláním ATM je spolupracovat se zákazníkem jako s rovnoceným a dlouhodobým partnerem. Dodávat na trh nejlepší technologii a servisní řešení, kterým přispěje k úspěchu svých partnerů v jejich oblastech působení.
ATM vyrábí vysokotlaké balíkovcí a briketovací lisy na šrot, nůžky a nožové drtiče, drtiče a veškeré další stroje a zařízení pro odvětví recyklace kovů.
ATM dodává stroje do 5 kontimentů a na svém kontě má již přes 1000 instalací svých strojů, recyklačního vybavení a recyklační linek.

Hydraulické nůžky ArnoCut

Provoz

Nůžky na šrot řady ArnoCut jsou tou nejlepší volbou pro předběžné kompaktování a řezání plechů, plechových komponentů, karosářských dílů a podobně malého až středně těžké šrotu.

Při použití speciálních zářezových lopatek lze řezat i ocelové lišty.

Stroje jsou k dispozici v pěti velikostech od 4.000 do 12.500 kN smykové síly. Všechny zhutňovací otěrové desky komory jsou vyrobeny z Hardox oceli 450 až 600 a zaručují tak nejvyšší kvalitu a dlouhou životnost.

Řezné cykly jsou optimalizovány systémem lineárního odměřování ve válcích (linear transducer system). Pro stroj není potřeba propracovaného základu (podloží) díky vhodné monoblokové konstrukci stroje. Centralizovaný systém mazání, indikátory ucpání a úniků kapalin a analýza chyb zaručují jednoduchou údržbu. Nejvyšší úroveň bezpečnosti a produktivity jsou zaručeny pohodlným ovládání se dvěma joysticky, multifunkčním displejem a zvukotěsnou a klimatizovanou kabinou.

 

– Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Funkce

 • Lisovací a otěrové desky
  V závislosti na účelu lisu nabízíme lisovací desky s čtvercovými, trapezoidními a vlnitými tvary profilů v různých materiálových šaržích a kvalitách.
 • Ergonomické pracoviště
  Sedadlo operátora s 2 joysticky, vizualizace procesu na monitoru, prostor lisu snímaný kamerami a klimatizovaná kabina; to jsou nové standardy v designu a bezpečnosti na pracovišti
 • Traversiální laterální kompresní beran
  Dva samostatně regulovatelné boční válce umožňují naklonění postranního beranu do úhlu 15° tak, aby se nejlépe povedla pre-komprese objemných předmětů.
 • Hydraulická nádrž
  Dvoukomorový systém zaručuje dodávku filtrované a ochlazené oleje do řízených hydraulických čerpadel s kontrolou vytíženosti a výkonnosti.
 • PZT technoligie aktivace čerpadla
  Aktivační technologie čerpadla reguluje požadované množství oleje pro činnost válce, čímž se minimalizuje potřebná hnací energie lisu.

Ke stažení

 1. Brožura/technické údaje lisů (CZE)
 2. Brožura/technické údaje lisů (ENG)
 3. Článek z katalogu (ENG)

Videoukázka

ArnoCut

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku