Recyklační stroje


Drtič jednohřídelový ArnoShred QS

Lis pro lisování a / nebo briketování všech druhů třísek.

ATM Recyclingsystems – Recyklace kovového šrotu

ATM je zkratka pro Arnoldovy Technologie pro Metalrecycling (recyklaci kovů). Tato rakouská firma stojí na základech svých více než 80ti let zkušeností a je předním členem ASCO Group. Firma ATM řídí, sestavuje, plánuje, vyrábí a poskytuje systémy a služby v odvětví zpracování, třídění, recyklace a zhodnocení kovů a druhotných surovin.
Základem integrovaných řešení ATM jsou technické znalosti, které ATM zaručují vedoucí postavení na trhu, dále in-house-výroba recyklačních strojů a celosvětová podpora servisu a náhradních dílů.
Posláním ATM je spolupracovat se zákazníkem jako s rovnoceným a dlouhodobým partnerem. Dodávat na trh nejlepší technologii a servisní řešení, kterým přispěje k úspěchu svých partnerů v jejich oblastech působení.
ATM vyrábí vysokotlaké balíkovcí a briketovací lisy na šrot, nůžky a nožové drtiče, drtiče a veškeré další stroje a zařízení pro odvětví recyklace kovů.
ATM dodává stroje do 5 kontimentů a na svém kontě má již přes 1000 instalací svých strojů, recyklačního vybavení a recyklační linek.

Drtič jednohřídelový ArnoShred QS

Provoz

Drtič série ArnoShred QS je ideální pro drcení rozličných materiálů.

Vzhledem k pevné konstrukci, vysokému výkonnu a robustní řezací jednotce je čtyřhřídelový drtič ArnoShred QS vhodný pro nepřetržitý provoz.

V závislosti na materiálu a sypné hmotnosti se používají nože různé geometrie (např. trhací háček nebo funkce peletizace). Tímto způsobem můžou být přesně definované velikosti částic. Zároveň se tak efektivně rozdrtí objemné materiály. Kombinace rotačního smyku a čtyř hřídelí při drcení zajišťuje maximální spolehlivost procesu a hospodárný provoz.

 

– Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Funkce

 • Systém rychlé výměny
  Rychle dovnitř – rychle ven! Náš systém rychlé výměny enormně zkracuje prostoje při výměně nožů drcení.
 • Nože
  K dispozici je kolem 80 geometrických nožů s 12ti různými průměry a různých šířkách ostří.
 • Kvalitní nože
  Naše nože jsou vyrobeny z různých materiálů a jsou k dispozici ve velké škále tvrdostí (např z tvrdokovu).
 • Otěrové desky
  V závislosti na aplikaci dodáváme také brusné destičky ve vysokých kvalitách, např. tvrzený nebo i potravinářský stupeň.
 • Zkušenosti
  Technologie našich drtičů je založena na více než 30ti letech zkušeností s několika stovkami dodaných strojů a linek.
 • Doplňková výbava
  Chcete-li maximalizovat výkon, nabízíme vám pomocná zařízení, jako jsou plnící lopatky, vstupní a výstupní dopravníky a odsávací zařízení.
 • Monitoring
  Naše řídicí systémy jsou navrženy tak, aby byly jednoduše integrovány do výrobní linky systémů, sledovaných přes modem / VPN. Stroje mohou obsahovat řízení pomocí PLC – reverzní chod čí automatické vypnutí.

Ke stažení

 1. Brožura/technické údaje lisů (CZE)
 2. Brožura/technické údaje lisů (ENG)
 3. Katalog drtičů (ENG)

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku