Recyklační stroje


Balíkovací lis ATM ArnoPress K

Lis pro lisování a / nebo briketování všech druhů třísek.

ATM Recyclingsystems – Recyklace kovového šrotu

ATM je zkratka pro Arnoldovy Technologie pro Metalrecycling (recyklaci kovů). Tato rakouská firma stojí na základech svých více než 80ti let zkušeností a je předním členem ASCO Group. Firma ATM řídí, sestavuje, plánuje, vyrábí a poskytuje systémy a služby v odvětví zpracování, třídění, recyklace a zhodnocení kovů a druhotných surovin.
Základem integrovaných řešení ATM jsou technické znalosti, které ATM zaručují vedoucí postavení na trhu, dále in-house-výroba recyklačních strojů a celosvětová podpora servisu a náhradních dílů.
Posláním ATM je spolupracovat se zákazníkem jako s rovnoceným a dlouhodobým partnerem. Dodávat na trh nejlepší technologii a servisní řešení, kterým přispěje k úspěchu svých partnerů v jejich oblastech působení.
ATM vyrábí vysokotlaké balíkovcí a briketovací lisy na šrot, nůžky a nožové drtiče, drtiče a veškeré další stroje a zařízení pro odvětví recyklace kovů.
ATM dodává stroje do 5 kontimentů a na svém kontě má již přes 1000 instalací svých strojů, recyklačního vybavení a recyklační linek.

Balíkovací lis ArnoPress K

Lisy série ArnoPress K jsou vhodné pro lisování odpadu jako je ocel, mosaz, měď, hliník a hliníkové desky. Tyto stroje jsou k dispozici v pěti velikostech, s 2 nebo 3 lisovacích krocích. Modely 100-2 na 600-2 kompaktní ve dvou krocích (2 dimenze), přičemž modely 100-3 až 350-3 kompaktují materiál třídimenzionálně.

Všechny části lisů, které přicházejí do styku se šrotem, jsou obloženy deskami s vysokou pevností (proti poškození) se speciální povrchem ve tvaru vlny. Vysokopevností svařovaná konstrukce zaručuje, že stroje mohou být také použity pro těžký nepřetržitý provoz.

Všechny lisy mají Grafický panel s vizualizací všech procesních kroků pro snadnou obsluhu. Díky tomu je možné stroje snadno integrovat do stávajících výrobních linek. Je také možné stroje řídit a udržovat dálkově pomocí modemu.

Hlavními obory provozu této série lisů jsou: automobilový průmysl a průmyslové linky na výlisky s vysokým objemem odpadu.

 

– Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Funkce

 • Lisovací a otěrové desky
  V závislosti na účelu lisu nabízíme lisovací desky s čtvercovými, trapezoidními a vlnitými tvary profilů v různých materiálových šarších a kvalitách.
 • Doprava balíků
  Patentovaný systém dopravy balíku umožňuje stohování nebo kontinuální přepravu balíků od stroje.
 • Rovnoměrné plnění vstupní surovinou
  Lis je plněn rovnoměrně vstupní surovinou díky vstupnímu vážení surovin a jejich dávkování přes plnící násypky. To celé umožňuje optimální vytěžování stroje.

Ke stažení

 1. Brožura/technické údaje lisů (CZE)
 2. Brožura/technické údaje lisů (ENG)

Videoukázka

ArnoPress K

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku