Recyklační stroje


Balíkovací lis ATM ArnoPress D

Lis pro lisování a / nebo briketování všech druhů třísek.

ATM Recyclingsystems – Recyklace kovového šrotu

ATM je zkratka pro Arnoldovy Technologie pro Metalrecycling (recyklaci kovů). Tato rakouská firma stojí na základech svých více než 80ti let zkušeností a je předním členem ASCO Group. Firma ATM řídí, sestavuje, plánuje, vyrábí a poskytuje systémy a služby v odvětví zpracování, třídění, recyklace a zhodnocení kovů a druhotných surovin.
Základem integrovaných řešení ATM jsou technické znalosti, které ATM zaručují vedoucí postavení na trhu, dále in-house-výroba recyklačních strojů a celosvětová podpora servisu a náhradních dílů.
Posláním ATM je spolupracovat se zákazníkem jako s rovnoceným a dlouhodobým partnerem. Dodávat na trh nejlepší technologii a servisní řešení, kterým přispěje k úspěchu svých partnerů v jejich oblastech působení.
ATM vyrábí vysokotlaké balíkovcí a briketovací lisy na šrot, nůžky a nožové drtiče, drtiče a veškeré další stroje a zařízení pro odvětví recyklace kovů.
ATM dodává stroje do 5 kontimentů a na svém kontě má již přes 1000 instalací svých strojů, recyklačního vybavení a recyklační linek.

Balíkovací lis ArnoPress D

Lisy série ArnoPress D mohou být dodány v pěti provedeních: Modely 80-2 a 100-2 pro kompaktování ve dvou dimenzích a modely 100-3 až 300-3 pro kompaktní třídimenzionální materiál. První kompresi obstarává řezací hlava, která umožňuje snížit rozměrné díly na použitelnou velikost pro dosažení předkompaktování.

Všechny části lisů, které přicházejí do styku se šrotem, jsou obloženy deskami s vysokou pevností (proti poškození) se speciální povrchem ve tvaru vlny. Vysokopevností svařovaná konstrukce konstrukce zaručuje, že stroje mohou být také použity pro těžký nepřetržitý provoz.

Každý stroj může být ovládán manuálně nebo automaticky.

– Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Funkce

 • Lisovací a otěrové desky
  V závislosti na účelu lisu nabízíme lisovací desky s čtvercovými, trapezoidními a vlnitými tvary profilů v různých materiálových šarších a kvalitách.
 • Umístění částí lisu v kontejneru
  Je-li lis nainstalován ve venkovních prostorách, lze elektrické a hydraulické prvky lisu umístit v kontejnerech, které rovněž poskytují přídavnou ochranu proti hluku.
 • Mobilita a pohyblivost
  Menší lisy této řady mohou být vybaveny podvozkem. Další komfort může být navýšen přidáním nakládacích jeřábů.
 • Hydraulická nádrž
  Dvoukomorový systém zaručuje dodávku filtrované a ochlazené oleje do řízených hydraulických čerpadel s kontrolou vytíženosti a výkonnosti.
 • PZT technologie aktivace čerpadla
  Aktivační technologie čerpadla reguluje požadované množství oleje pro činnost válce, čímž se minimalizuje potřebná hnací energie lisu.

Ke stažení

 1. Brožura/technické údaje lisů (CZE)
 2. Brožura/technické údaje lisů (ENG)

Videoukázka

ArnoPress K

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku