Recyklační stroje


Flex 500 | Mobilní kladivový mlýn

Flexibilita ve zpracování materiálů

Mobilní mlýny FLEX

Řada kladivových mlýnů Flex Mobile se vyznačují velkou flexibilitou ve zpracování materiálu.
Flex Mobile byly navrženy pro vysoký výkon při stále kvalitním výstupním materiálu a tak zaručují stabilní hodinovou produkci. Díky energeticky úsporným motorům a inovativnímu rozbrušovacímu systému mohou mlýny Panizzolo snížit náklady na energii o polovinu, aniž by snížily rychlost výroby.

Jednoduchý přesun linek a jejich rychlé nasazení do provozu
Flex Mobile umožňují vysokou flexibilitu produkce ve velmi omezeném prostoru. Jsou navrženy pro snadnou a rychlou přepravu a instalaci.
Všechny komponenty jsou instalovány na transportní konstrukci, která je zvukotěsně uzavřena. Tak je zaručena nízká hladinu hluku a velká bezpečnost pro celý proces zpracování.
V závislosti na modelu lze přepravu provést pomocí ROLL-OFF zařízení, nebo pomocí samonakládacího hydraulického systému tak, aby se celé zařízení vcelku naložilo na přepravní vozidlo.

 

FLEX 500 Mobile

Díky svému patentovanému uložení nástrojů, lze Flex 500 rychle a jednoduše přeměnit pro drcení různého kovového odpadu a šrotu. Např:

 • Předrcené hliníkové profily
 • plechovky
 • elektronický odpad malých rozměrů
 • elektrické motory malých rozměrů
 • rezidua z demontáže aut (ASR)
 • chladiče
 • sandvičového krycí panely
 • kovové komponenty znečištěné plasty a gumou
 • atd.
 
Výherní kombinace

Flex 500 je navržen pro rozbrušování, rafinování a čištění středních a maloobjemových kovových materiálů.
Komponenty stroje jsou uloženy ve zvukotěsném obalu, které umožňují tichý a bezpečný proces a zpracování materiálu. Flex 500 Mobile je navržen pro rychlou a jednoduchou instalaci. Jeho vestavěný magnet (nad podávací pásem) provádí první oddělení kovových a nekovových materiálů. Flex 500 je perfektní kombinací extrémní flexibility, vysoké kvality výstupu a vysoké rychlosti výroby. Díky těmto vlastnostem byl tento mobilní kladivový mlýn jedním z nejprodávanějších strojů Panizzolo.

Transportní systém ROLL-OFF

Panizzolo Flex 500 Mobile je navržen pro rychlé a jednoduché přesuny a transporty pomocí nákladních vozů se systémy ROLL-OFF.

Standardní vybavení

Panizzolo Flex 500 Mobile je vybaven speciálně situovaným plnícím otvorem a zásobníkem, ovládacím panelem obsluhy, elektromotory, hydraulickými systémy, dopravníkovými pásy pro přepravu zpracovaného materiálu a magnetem (umístěným nad pásem). Všechny komponenty jsou umístěny v odhlučněné kabině, která zaručuje tichý a bezpečný proces a zpracování.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Model FLEX 500 Mobile
Hmotnost 13.500 Kg
Motor 90 kW
Produkce / Propustnost až 3 t/h (dle materiálu)
Počet nástrojů (kladiv) 20 ks
Plnící otvor 650 x 530 mm

 

Údržba – rychlá a jednoduchá

Rychlá a bezpečná údržba snižuje prostoje sérií kladivových mlýnů Panizzolo Flex Mobile.
Hydraulický systém umožňuje přímý přístup do drtící komory, kde lze kontrolovat a udržovat mřížky, uchycení, rotory a další součásti stroje.
Díky zaměnitelným součástem může být kladivový mlýn vhodný pro každou variantu zpracování, čímž se také snižují prostoje a náklady na servis.

Panizzolo software

Stroje Flex Mobile obsahují kontrolní software, který řídí správnou kvalitu procesu. Software je navržen techniky Panizzolo, je snadný a uživatelsky přívětivý pro obsluhu, aby mohla řídit výrobu v reálném čase. Zpracování materiálu je vždy optimalizováno.
V případě potřeby může být poskytnuta podpora s pomocí vzdáleného připojení techniků ke stroji.

Modulární systém

Zařízení a stroje Panizzolo jsou navrženy jako modulární, aby se urychlila instalaci upgradů a vylepšení jako jsou separační systémy, zvukotěsné kabiny, zařízení na odsávání prachu, dopravní pásy a další.

 

Ke stažení

 1. Brožura zařízení (CZE)
 2. Brožura mobilní serie FLEX (CZE)

 

Videoukázka

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

     Zpět na nabídku