Recyklační stroje


Flex 1000 Drum | Mobilní kladivový mlýn

Flexibilita ve zpracování materiálů

Mobilní mlýny FLEX

Řada kladivových mlýnů Flex Mobile se vyznačují velkou flexibilitou ve zpracování materiálu.
Flex Mobile byly navrženy pro vysoký výkon při stále kvalitním výstupním materiálu a tak zaručují stabilní hodinovou produkci. Díky energeticky úsporným motorům a inovativnímu rozbrušovacímu systému mohou mlýny Panizzolo snížit náklady na energii o polovinu, aniž by snížily rychlost výroby.

Jednoduchý přesun linek a jejich rychlé nasazení do provozu
Flex Mobile umožňují vysokou flexibilitu produkce ve velmi omezeném prostoru. Jsou navrženy pro snadnou a rychlou přepravu a instalaci.
Všechny komponenty jsou instalovány na transportní konstrukci, která je zvukotěsně uzavřena. Tak je zaručena nízká hladinu hluku a velká bezpečnost pro celý proces zpracování.
V závislosti na modelu lze přepravu provést pomocí ROLL-OFF zařízení, nebo pomocí samonakládacího hydraulického systému tak, aby se celé zařízení vcelku naložilo na přepravní vozidlo.

 

FLEX 1000 Mobile Drum

Díky svému patentovanému uložení nástrojů, lze Flex 1000 rychle a jednoduše přeměnit pro drcení různého kovového odpadu a šrotu. Např:

 • Předrcené hliníkové profily
 • plechovky
 • elektronický odpad malých rozměrů
 • elektrické motory malých rozměrů
 • rezidua z demontáže aut (ASR)
 • chladiče
 • sandvičového krycí panely
 • kovové komponenty znečištěné plasty a gumou
 • atd.
Primární rozbrušování

Panizzolo Flex 1000 Mobile je navržen pro rozbrušování, rafinování a čištění středních kovových materiálů. Komponenty stroje jsou uloženy ve zvukotěsném obalu, který umožňuje tichý a bezpečný proces a zpracování materiálu.
Flex 1000 Mobile je navržen pro rychlou a jednoduchou instalaci. Jeho vestavěný magnet (nad podávací pásem) provádí první oddělení kovových a nekovových materiálů.
Díky energeticky úsporným motorům a inovativnímu systému mohou kladivové mlýny Panizzolo snížit náklady na energii a zaručit vysokou hodinovou produkci.

Transportní systém s vlastním systémem

Panizzolo Flex 1000 Mobile Drum je navržen pro rychlé a jednoduché přesuny a transporty pomocí nákladních vozů. Stroje je osazen nezávislým hydraulickým zvedacím systémem se čtyřmi hydraulickými válci a nohami.

Standardní vybavení

Panizzolo Flex 1000 Mobile je vybaven speciálně situovaným plnícím otvorem a zásobníkem, ovládacím panelem obsluhy, elektromotory, hydraulickými systémy, dopravníkovými pásy pro přepravu zpracovaného materiálu a magnetickým bubnem. Všechny komponenty jsou umístěny v odhlučněné kabině, která zaručuje tichý a bezpečný proces a zpracování.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Model FLEX 1000 Mobile Drum
Hmotnost 33.000 Kg
Motor 250-315 kW
Produkce / Propustnost až 8-10 t/h (dle materiálu)
Počet nástrojů (kladiv) 24 ks
Plnící otvor 1000 x 745 mm

 

Údržba – rychlá a jednoduchá

Rychlá a bezpečná údržba snižuje prostoje sérií kladivových mlýnů Panizzolo Flex Mobile.
Hydraulický systém umožňuje přímý přístup do drtící komory, kde lze kontrolovat a udržovat mřížky, uchycení, rotory a další součásti stroje.
Díky zaměnitelným součástem může být kladivový mlýn vhodný pro každou variantu zpracování, čímž se také snižují prostoje a náklady na servis.

Panizzolo software

Stroje Flex Mobile obsahují kontrolní software, který řídí správnou kvalitu procesu. Software je navržen techniky Panizzolo, je snadný a uživatelsky přívětivý pro obsluhu, aby mohla řídit výrobu v reálném čase. Zpracování materiálu je vždy optimalizováno.
V případě potřeby může být poskytnuta podpora s pomocí vzdáleného připojení techniků ke stroji.

Modulární systém

Zařízení a stroje Panizzolo jsou navrženy jako modulární, aby se urychlila instalaci upgradů a vylepšení jako jsou separační systémy, zvukotěsné kabiny, zařízení na odsávání prachu, dopravní pásy a další.

 

Ke stažení

 1. Brožura zařízení (CZE)
 2. Brožura mobilní serie FLEX (CZE)

 

Videoukázka

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

     Zpět na nabídku