Recyklační stroje


Mega 1500 | Kladivový mlýn

Efektivita produkce a kvality

Stacionární mlýny MEGA

Společnosti Panizzolo se svými 30letými zkušenostmi se zpracováním tvrdých materiálů pomohly k návrhu silného a vyztuženého kladivového mlýna Mega 1500, který dokáže snadno zpracovat a rozdrtit nejtěžší materiály.
Silná struktura mlýnů a inovativní rozbrušovací systém optimálně kombinují nejvyšší rychlost zpracování a vysokou kvalitu výroby konečného rozdrceného materiálu.

 

Mega 1500

Stacionární kladivový mlýn Mega 1500 je navržen pro zpracování tvrdého kovového odpadu, jako je mix kovů ze zpětného odběru spotřebičů, drcený kovový šrot, středně velké průmyslové elektromotory, hliníkové a železné plechovky (Komunální pevný odpad), hliníkový profily a mnoho dalšího.

 

Standardní vybavení

Stacionární Panizzolo Mega 1500 je vybaven plnícím otvorem a zásobníkem, ovládacím panelem obsluhy, elektromotory, základní podstavou s anti-vibračním uchycením a dopravníkovými pásy pro přepravu zpracovaného materiálu.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Model MEGA 1500
Hmotnost 46.000 Kg
Motor 450 kW
Produkce / Propustnost až 19 t/h (dle materiálu)
Počet nástrojů (kladiv) 32 ks
Plnící otvor 1500 x 1110 mm

 

Údržba – rychlá a jednoduchá

Rychlá a bezpečná údržba snižuje prostoje sérií kladivových mlýnů Panizzolo Mega.
Hydraulický systém umožňuje přímý přístup do drtící komory, kde lze kontrolovat a udržovat mřížky, uchycení, rotory a další součásti stroje.
Díky zaměnitelným součástem může být kladivový mlýn vhodný pro každou variantu zpracování, čímž se také snižují prostoje a náklady na servis.

Panizzolo software

Stroje Mega obsahují kontrolní software, který řídí správnou kvalitu procesu. Software je navržen techniky Panizzolo, je snadný a uživatelsky přívětivý pro obsluhu, aby mohla řídit výrobu v reálném čase. Zpracování materiálu je vždy optimalizováno.
V případě potřeby může být poskytnuta podpora s pomocí vzdáleného připojení techniků ke stroji.

Modulární systém

Zařízení a stroje Panizzolo jsou navrženy jako modulární, aby se urychlila instalaci upgradů a vylepšení jako jsou separační systémy, zvukotěsné kabiny, zařízení na odsávání prachu, dopravní pásy a další.

 

Ke stažení

 1. Brožura stacionární serie MEGA 1100 / 1500 (EN)

 

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku