Recyklační stroje


Mega 1100 | Kladivový mlýn

Efektivita produkce a kvality

Stacionární mlýny MEGA

Společnosti Panizzolo se svými 30letými zkušenostmi se zpracováním tvrdých materiálů pomohly k návrhu silného a vyztuženého kladivového mlýna Mega 1100, který dokáže snadno zpracovat a rozdrtit nejtěžší materiály.
Silná struktura mlýnů a inovativní rozbrušovací systém optimálně kombinují nejvyšší rychlost zpracování a vysokou kvalitu výroby konečného rozdrceného materiálu.

 

Mega 1100

Stacionární kladivový mlýn Mega 1100 je navržen pro zpracování tvrdého kovového odpadu, jako jsou automobilové motory, drcený kovový šrot, středně velké průmyslové elektromotory a mnoho dalších.

 

Standardní vybavení

Stacionární Panizzolo Mega 1100 je vybaven plnícím otvorem a zásobníkem, ovládacím panelem obsluhy, elektromotory, základní podstavou s anti-vibračním uchycením a dopravníkovými pásy pro přepravu zpracovaného materiálu.

 

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Model MEGA 1100
Hmotnost 35.100 Kg
Motor 315 / 355 kW
Produkce / Propustnost až 15 t/h (dle materiálu)
Počet nástrojů (kladiv) 24 ks
Plnící otvor 1110 x 1340 mm

 

Údržba – rychlá a jednoduchá

Rychlá a bezpečná údržba snižuje prostoje sérií kladivových mlýnů Panizzolo Mega.
Hydraulický systém umožňuje přímý přístup do drtící komory, kde lze kontrolovat a udržovat mřížky, uchycení, rotory a další součásti stroje.
Díky zaměnitelným součástem může být kladivový mlýn vhodný pro každou variantu zpracování, čímž se také snižují prostoje a náklady na servis.

Panizzolo software

Stroje Mega obsahují kontrolní software, který řídí správnou kvalitu procesu. Software je navržen techniky Panizzolo, je snadný a uživatelsky přívětivý pro obsluhu, aby mohla řídit výrobu v reálném čase. Zpracování materiálu je vždy optimalizováno.
V případě potřeby může být poskytnuta podpora s pomocí vzdáleného připojení techniků ke stroji.

Modulární systém

Zařízení a stroje Panizzolo jsou navrženy jako modulární, aby se urychlila instalaci upgradů a vylepšení jako jsou separační systémy, zvukotěsné kabiny, zařízení na odsávání prachu, dopravní pásy a další.

 

Ke stažení

 1. Brožura stacionární serie MEGA 1100 / 1500 (EN)

 

Videoukázka

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku