Recyklační stroje


Třídění železných kovů pomocí
induktivní detekce s ofukem


Cílem každého projektu založeném na třídění kovového odpadu je 100% úspěšnost vytřídění..

To je také důvod, proč se považuje za nezbytné použít a spojit různé fáze a způsoby oddělení kovů, aby bylo dosaženo maximální hodnoty. Nicméně po různých fázích oddělování kovů, se i tak obvykle najdou na výstupu kovy, které nebyly odděleny z proudu materiálu, pro ten či onen důvod.
Základním důvodem většinou bývá špatné chování kovu v magnetickém poli. Kov je inertní k magnetickému toku, a proto nelze klasickým způsobem lehce vytřídit. Jaký kov by bylo dobrým příkladem?:
Nerezová ocel.

Nerezové ocel je velmi amagnetická, a proto není ovlivněna magnetickými poli, které se používají v separaci železných kovů. Má také velmi nízký náboj/vodivost proudů vyvolaných magnetickými poli vytvářených v separátorech za pomoci zařízeních pracujících na bázi vířivých proudů. To je důvod, proč se materiál správně (účinně) neodděluje správně v některém z uvedených aplikací.  Řešení pro oddělení takového kovu je indukční detekce.

Nové zařízení R-SIM, vyvinuté firmou Regulator Cetrisa, může detekovat každý kov a oddělit jej od zbytku nekovových materiálů.

Výsledek: dobře oddělené frakce kovů nebo spíše oddělení materiálu, který je bez kovu.
 

Regulator Cetrisa

  • Využívá všech svých zkušeností k určení ideální zařízení pro každou aplikaci.
  • Technické oddělení vyhodnocuje kromě vlastních zkušeností z nesčetných aplikací, také všechny potřebné a důležité parametry, jako například: průtok, hustota, vlhkost, zrnitosti štěrku, atd.
  • Nabízí možnost ozkoušení materiálů ve svých vlastních zařízeních, kde si klient může ověřit účinné oddělení kovů. Tímto způsobem můžeme zajistit uspokojivé výsledky.
  • Díky pokračujícím investicím do výzkumu, vývoje a inovací, nabízíme nejlepší technologii pro integraci zařízení a systémů do procesů a kompletní zařízení na klíč.

 

Ukázky aplikací Regulator Cetrisa – Videa

Popis funkce, fyzikální vlastnosti:

Princip fungování Indukční detekce kovů a ofuku (R-SIM), je založen na kombinaci vysoce účinných senzorů, které pokrývají celou šířku zařízení.

Kov na detektoru vytváří signál, který je elektronicky zpracován při vysoké rychlosti za pomoci počítače (CPU). Ten pak za pomoci zpracovaných informací řídí komplexní pneumatický systém, který provádí fyzické oddělení. Učené a spočítané rozdělení detektorů, vysoká kapacita zpracování informací a přesný systém pneumatických ventilů umožňuje “odfouknout” tříděný kov, změnit jeho dráhu tak, že jej oddělí od zbytku původní dráhy materiálů.

Systém indukční detekce a foukání (R-SIM) lze montovat na rychlé dopravníkové pás, a tím lze zpracovat velké objemy materiálu.
Za pomoci PC s dotykovou obrazovkou můžete měnit a nastavit různé parametry tak, aby se dosáhlo optimálního oddělení.

Systém je vybaven filtračním systémem vzduchu a pneumatického ovládání, který zajišťuje kvalitu vzduchu a tlaku nezbytných pro správnou funkci zařízení.

 

Optimalizace:

filtracni-a-pneumaticky-system

Parametry odpovídající zrnitosti štěrku, rychlosti cirkulace, distribuce a vlastnosti čidel a ventilů, proudění vzduchu atd, jsou všechny vzájemně provázané parametry. Přes optimální nastavení těchto parametrů, lze dosáhnout co nejlepších výsledků a separace.
Pro tyto důvody:,

  • jsou instalovány vysoce citlivé senzory (nejlepší na trhu),
  • mají ventily vysokou kapacitu a reakci,
  • umožňuje CPU vysokou kapacitu zpracování,
  • poskytuje PC a dotykový displej mnoho možností nastavení parametrů.

– Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Ke stažení

  1. Brožura (EN)
  2. Prezentace portfolia Regulator Cetrisa (EN)

 

Fotogalerie

 

Mám zájem o tento stroj

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Poznámka

      Souhlasím se zpracováním osobních údajů

 

 

 


Zpět na nabídku