Recyklační stroje


Speciální řešení a zakázkové linky – Andritz MeWa

Kompletní řešení procesů. Využijte staré materiály ve svůj prospěch.

Firma Andritz MeWa

Postavíme Vám kompletní recyklační závod s technologií ANDRITZ MeWa. Ať již jste z oboru recyklace pneumatik, zpracovávání elektrického odpadu nebo elektrošrotu, zabýváte-li se výrobou biopaliv nebo recyklací ledniček – máme pro Vás stovky ověřených a fungujících řešení, na která můžeme poukázat!
Spolehlivě a se zkušeností získaných po 20 let projektování a konstruování stovek mezinárodních projektů Vám nabízíme naší motivaci ve vývoji ekologických a důvodně ekonomických řešení na recyklaci opětovně zhodnotitelných materiálů. Dejte nám šanci, a my pro Vás rádi budeme pracovat tak, aby výsledné řešení bylo ekonomické, efektivní a exaktní!

 

Recyklace

Spotřební zboží (na konci své životnosti) nebo toky odpadu z průmyslu často obsahují zajímavé materiály jako železo, hliník, měď, mosaz, bronz a mnoho dalších. Když produkt přichází do konce své životnosti, tyto materiály si však nadále zachovávají vysokou hodnotu, a tak mohou být znovu použity bez omezení bez ztráty kvality.

ANDRITZ MeWa technologie zahrnují těžké a pevné mechanické inženýrství, které je vhodné pro téměř všechny aplikace, zejména pro náročný proces recyklace kovů. Inovativní myšlení s předstihem umožnilo společnosti ANDRITZ MeWa dosáhnout optimálních řešení od jednoduchého drcení až po komplexní procesní řešení pro nejrůznější výzvy.

Desky s plošnými spoji, solární panely, baterie, plasty vyztužené skleněnými vlákny (GRP), postřikovače, matrace, kovové obrobky, LCD monitory, kovový odpad, lehká frakce z drtičů, zbraně, tonerové kazety, plechovky, lékařský odpad …. – ANDRITZ MeWa nabízí pro vše správnou recyklační technologii.

 

Výhody řešení ANDRITZ MeWa

  • Inovativní řešení
  • Velký sklad náhradních dílů
  • Linky na klíč
  • Nízká úroveň opotřebení
  • Vysoce kvalitní služby
  • Více než 30 let zkušeností
  • Nejmodernější technologie
  • Snížení provozních nákladů
  • Procesní odbornost

– Bezpečnost na prvním místě. – Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

 

Ke stažení

  1. Brožura ANDRITZ MeWa recycling (EN)

 

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Poznámka

      Souhlasím se zpracováním osobních údajů

 

 

 


Zpět na nabídku