Recyklační stroje


Regranulační systémy

Vysoký komfort obsluhy s regranulačními frézami. Horká granulace z termoplastického materiálu se provádí přímo na vytlačovacím povrchu, který se skládá z lisovacího nástroje s několika otvory, na kterých přímo pracuje řezací čepel.

Toto zařízení je výhodné proto, že je schopno regulace přítlaku nožů na povrchu formy, a to i během provozu. Granulátor s horizontální osou nabízí tu výhodu, že neodchyluje tok roztaveného materiálu mezi extrudérem a matricí, s následným snížením ztráty tlaku při stejné kapacitě konečného materiálu.

Vnitřní čištění je jednodušší, rychlejší a účinnější. To je komfortní zejména při časté změně  typu nebo barvě materiálu konečného granulátu. Jakmile je proveden řez, granule se okamžitě ochladí uvnitř válcové komory, za použití proudu vody nebo vzduchu.

Voda pracovní: Voda a materiál projdou dopravníkem a jsou od sebe odděleny před vstupem do vertikální sušicí odstředivky. Materiál je protlačen vykládací cyklonem, na kterém je instalován ventilátor pro odsávání vlhkého vzduchu generovaného uvnitř odstředivky a snímač průtoku. Odstředivka a cyklón jsou zvukotěsné, aby splňovali hlukové limity povolené platnými předpisy. Všechny součásti tohoto zařízení, které přicházejí do styku s vodou, jsou vyrobeny z nerezové oceli. Montáž vhodného voda-voda tepelného výměníku na stroji umožňuje uživateli udržet vhodnou teplotu pro chlazení granulí na základě kapacity.

Vzduch pracovní: Po střihu je materiál přepravován a ochlazována proudem vzduchu a vypouštěn cyklonem, který zvyšuje dobu kontaktu mezi materiálem a vzduchem. V průchodem této soustavy se materiál ochladí až o 80% teploty, kterou materiál získal výstupem ze střihu.

V tomto krátkém představení, jsou uvedeny jen některé z těchto produktů. Jsme k dispozici Vám poskytnout jakékoliv informace, které potřebujete o využití našich strojů ve vašich aplikacích.

– Splňuje všechny bezpečnostní normy TŰV. – Je vyroben v souladu s ES.

MODEL 50/55 100/150/200 300/350 500/600 1000/1100 1500
Řezací ostří – počet 2/3/4 2/3/4 3/4 4/5 4/5 4/5
Vyhřívací zóna – počet 1 1 1 1 2 2
Celkový příkon (kW) 7 11 14 20 39 57
Kapacita (kg/h) 150 300 500 700 1300 2000
Dmychadlo a odsávání vlhkého vzduchu Ne Ano Ano Ano Ano Ano
Tepelný výměník Volitelné Ano Ano Ano Ano Ano

 

Fotogalerie

Mám zájem o tento stroj

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Poznámka

        Souhlasím se zpracováním osobních údajů

   

   

   


  Zpět na nabídku